POLECAMY DO ADOPCJI – FOTORELACJA Z SESJI CZ.7

Na ostatniej sesji odwiedziły nas aż trzy piękne szczeniaczki oraz jedna starsza suczka Misza. Pieski pełne życia, nieokiełznane żywioły i wulkany radości!! Zobaczcie sami efekty sesji.

Bueno to psie dziecko drobnej budowy, sięgające zaledwie do kolan. Do schroniska trafił 08.07.2018r.
Jest wulkanem energii więc idealnie nada się dla osób aktywnych fizycznie, którzy poświęcą mu czas. Uwielbia bawić się z człowiekiem, na każdym spacerku pokazuje jak bardzo brakuje mu bliskości i czułości. Niestety od niedawna coraz cięższe bywają powroty Bueno do boksu. Bardzo przeżywa rozłąkę z wolontariuszem, boi się samotności.
Jak tylko znalazł się w schronisku od razu pokochał wszystkich pracowników.
Jest wyjątkowo mądrym szczeniaczkiem, z łatwością przyswaja podstawowe komendy.
Bueno nie reaguje agresywnie w stosunku do innych psów. Z mniejszymi chce się przywitać i pobawić natomiast większe czasami przyprawiają go strachem. Wtedy potrzebny jest opiekun który pokaże, że przy nim może czuć się bezpiecznie. Mimo to jeśli będzie miał zamieszkać z innym psem rezydentem konieczne będą spacerki zapoznawcze z obojgiem czworonogów.
Bueno chętnie zjada smaczki z ręki wolontariusza i robi to bardzo delikatnie.
Na smyczy chodzi grzecznie, choć po drodze zainteresowany jest każdym szczegółem. Szczególnie fascynuje go szum wody, przy którym mógłby stać w bezruchu godzinami.
Jak każde dziecko potrzebuje opiekuna, który nauczy go podstawowych zasad, pokocha i będzie towarzyszył do końca jego psich dni. Bueno jest prawdziwym psim przyjacielem, który bardzo potrzebuje bliskości człowieka, A w zamian odwdzięczyć się dozgonną miłością i przywiązaniem.
Kontakt z wolontariuszem w sprawie Bueno : 884 806 883

Misza to urocza, około 8-letnia sunia, która jest małym, sięgającym do kolana psiakiem. W boksie jest pełna energii – skacze i szczeka, cieszy się na widok ludzi, jednak po wyjściu staje się bardzo strachliwa. Spacery z nią nie są długie, ponieważ bardzo chce wracać do swojego boksu i trudno ją namówić na zrobienie choćby kolejnych paru kroków. Mimo to jest przeurocza, absolutnie nieagresywna zarówno w stosunku do ludzi, jak i do innych zwierząt. Dla Miszy szukamy cierpliwego i odpowiedzialnego właściciela, który da jej poczucie bezpieczeństwa i czas na pozbycie się swoich lęków. Po adopcji potencjalny opiekun musi liczyć się z tym, że pies nie może z dnia na dzień zostać sam w mieszkaniu na 8h. Zawsze prosimy potencjalnego opiekuna, aby po adopcji zorganizował sobie kilka dni wolnego i spędził czas z psem, aby ten miał możliwość zaufania człowiekowi i przyzwyczajenia się do nowego otoczenia. Zapraszamy na spacery zapoznawcze w towarzystwie wolontariusza (w naszym schronisku nie ma adopcji „z marszu”, lecz dopiero po kilku spacerach zapoznawczych zapada decyzja o adopcji). Podpisując umowę adopcyjną potencjalny opiekun wyraża zgodę na wizytę poadopcyjną. Kontakt z wolontariuszem: 577 098 873 Misza aktualnie przebywa w: Toz Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Mysłowicach (woj. śląskie), ul. Sosnowiecka 16 tel. 32 316 08 85

Szczeniaczki – kilkutygodniowe cudowne maluszki – Miś i Puchatek czekają na dobrych ludzi żeby zabrali je ze schroniska
pieski przebywają w TOZ Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Mysłowicach (woj. śląskie), ul. Sosnowiecka 16 tel. 32 316 08 85

0 komentarzy